Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Slnečné pobrežie > Hotely Slnečné pobrežie > DIT Blue Pearl*****

DIT Blue Pearl*****

WiFi Klimatizácia Pláž priamo na plážiTelevízia Obchod 200 mStravovanie Bazén Letecká doprava

Luxusný a elegantný hotel bol otvorený v roku 2012 a hneď sa stal jedným z najobľúbenejších hotelov v našej ponuke ubytovania na Slnečnom pobreží a to predovšetkým vďaka svojej polohe priamo na pláži.

Hotel DIT Blue Pearl***** je vhodný pre všetky vekové kategórie a pre ľudí, ktorí si potrpia na vyšší štandard ubytovania aj služieb.

Hotel sa nachádza v juhozápadnej časti letoviska v blízkosti centra a približne 2 km od mesta Nesebar.

Mám otázku

Ubytovanie

Klimatizované, luxusné 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, apartmán 2+2 (spálňa + obývačka), alebo apartmán 4+2 (2 spálne + obývačka) sú vybavené kúpeľňou (sprcha alebo vaňa/WC), sušičom na vlasy, telefónom, chladničkou, SATTV, internetom, balkónom.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar s TV kútom a s WiFi, snack bar, vonkajší bazén, bar pri bazéne, detský bazén, detský klub, detská diskotéka, detská postieľka, fitnes, animačné programy. Za poplatok: slnečníky a ležadlá na pláži, trezor, SPA centrum, biliard, vodné športy na pláži, parkovisko.

Fakultatívne výlety v Bulharsku

Informácie o výletoch a rôznych zaujímavostiach z Bulharska nájdete na stránke výlety Bulharsko. S aktuálnou ponukou výletov Vás zoznámi delegát na informatívne schôdzke.

Odporúčanie

Hotel ponúka možnosť dokonalého relaxu, vďaka svojej unikátnej polohe a bohatého nočného vyžitia a preto je vhodný pre všetky vekové kategórie, ktoré majú k dispozícii v blízkosti hotela, v centre Slnečného pobrežia, množstvo klubov, barov i diskoték.

Ďalšie tipy na ubytovanie

Pre správny výber Vašej dovolenky na Slnečnom pobreží pozrite si naše ďalšie skvelé tipy pre ubytovanie na Slnečnom pobreží: hotel Astoria****.

Stravovanie

ULTRA ALL INCLUSIVE. V systéme ULTRA ALL INCLUSIVE sú raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov. Súčasťou systému ULTRA ALL INCLUSIVE je občerstvenie medzi obedom a večerou, nočný snack, čaj, káva, ovocie, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej aj zahraničnej výroby. Presný opis ULTRA ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.

Pláž

Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora je priamo pri hoteli. Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo.

Počasie Bulharsko - Slnečné pobrežie

V sekcii počasie v Bulharsku získate informácie o priemerných teplotách mora i vzduchu v jednotlivých "letných" mesiacoch roka a nájdete tu aj odkaz na aktuálnu predpoveď počasia v bulharských letoviská.

 

Zľavy:

  • deti do 2 r. bezplatne – bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo
  • FIRST MINUTE

Cena zahŕňa:

  • ubytovanie so službami ultra all inclusive
  • letecká doprava
  • poistenie insolventnosti
  • služby delegáta

Cena nezahŕňa:

  • servisné poplatky (letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostná taxa, transfery, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy) – osoba nad 2 r. 139 €, dieťa od 0-2 r. platí len manipulačný poplatok 45 €
  • kúpeľno pobytová taxa a registračný poplatok 10 €/osoba od 2 rokov
  • komplexné cestovné poistenie 2,50 € /osoba/deň

Cena dopravy:

Letecká doprava - odlet z Bratislavy. Viac informácií o doprave do Bulharska.