Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > CESTOVNÉ INFORMÁCIE > Doprava do Bulharska

Informácie o doprave do Bulharska

ikony-24.jpg

doprava do Bulharska

  • letecká
  • vlastná
  • autokarová

Letecká

Odlety pre SR sú z Popradu, Košíc, Bratislavy alebo z ČR z Brna, Ostravy, Prahy. Aktuálnu cenu samostatnej spiatočnej letenky Vám na požiadanie zistíme (cena je vždy uvedená vrátane všetkých poplatkov vrátane letiskových táx). Let trvá približne 1hodinu 50minút. Na palube nie je podávané občerstvenie. Prvý a posledný deň zájazdu je určený k preprave. Počet nocí v cenníkoch je uvádzaný iba orientačne a za noc sa počíta, i keď nástup na ubytovanie sa uskutoční od polnoci do 6 hodiny ráno. Zmenou letového poriadku môže byť celkový počet dní trvania Vašho zájazdu skrátený. Za časové posuny začiatku a konca čerpania služieb i za služby nečerpané z dôvodu oneskorenia dopravy nemôžeme poskytnúť žiadnu finančnú náhradu.

Letenky si môžete online zakúpiť priamo na našej web stránke. Online lacné letenky.

Vlastná

Vlastná doprava je možná pre všetky ubytovacie kapacity v Bulharsku uvedené na našom webe. Na niektorých pobytových miestach je možná vlastná doprava v ľubovoľnom termíne. Odporúčané trasy a podmienky zašleme konkrétnym záujemcom.
Vzdialenosť z Bratislavy do Burgasu je cca 1350 km autom. Cesta autom trvá približne 15 - 17 hodín.

Autokarová

Doprava je zabezpečená pohodlnými autobusmi s klimatizáciou. Autobusové zájazdy premávajú bez sprievodcu na cestu, klienti sa počas prepravy riadi pokynmi vyškolených profesionálnych vodičov, ktorí zabezpečujú aj všetky úkony pri odbavení na hraničných priechodoch. Cesta do Bulharska trvá väčšinou 22 hodín, vďaka pohodlným autobusom nie je únavná, cez deň púšťajú vodiči filmy, občerstvenie je samozrejmosťou.

Určite si pozrite

Bulharsko letecky

Naša cestovná kancelária v spolupráci s leteckou spoločnosťou pracuje v bezletenkovom režime. Pri check-ine (registrácii letu) Vám stačí cestovný pas, resp. občiansky preukaz do krajín EÚ. Dve hodin...

Bulharsko letecky

Autom do Bulharska

Najlacnejšou verziou dovolenky v Bulharsku je vybrať sa na dovolenku do Bulharska vlastným autom.  Pri ceste cez Maďarsko, Srbsko a Čiernu Horu sa platia diaľničné poplatky. Používanie diaľnic, rýchl...

Autom do Bulharska