Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > DOVOLENKA > Dovolenka Černomorec

Černomorec dovolenka

Dovolenka Černomorec

Letovisko je malým mestečkom s príjemnou atmosférou, mnohými krčmičkami a parkmi, ideálny pre strávenie skvelej dovolenky v Černomorci. V okolí mestečka sú pasienky, ktoré sú zároveň hranicou Černomorca. Priamo v Černomoci nájdete pravé bulharské stánky so zeleninou, najrôznejšie stánky s miestnymi špecialitami a vždy dobre naladených miestnych obyvateľov. Dovolenka Černomorec je častou voľbou slovenských turistov a každoročne ho navštevujú vo veľkom množstve a to predovšetkým z dôvodu príjemného prostredia a nízkym cenám. Čo však v Černomorci nenájdete, sú pamiatky. Nie je však problém za pamiatkami vyraziť do neďalekého Sozopolu, ktorý nadchne všetkých milovníkov histórie a pamiatok.

Pláže v Černomorci

Černomoroc ponúka štyri piesočné pláže s pozvoľným vstupom do mora priezračným a nádherne modrým morom. Na rozdiel od veľkých rezortov tunajšie nebývajú pláže ani v sezóne preľudnené a na svoje si tak prídu priaznivci pokojnejšie strávených dovoleniek a tiež rodiny s malými deťmi. Na kúpanie je v Černomorci možné okrem miestnych pláží využiť aj neďalekej skalnaté brehy, ktoré oddeľujú Černomorec od jeho okolia a pomáhajú dotvárať jeho pokojnú atmosféru. Pokiaľ budete chcieť vyraziť na výlet, navštíviť môžete neďaleké letovisko Sozopol, ktorého pláže sú preslávené svojou čistotou. 

Dovolená ČernomorecZ miestnej autobusovej zastávky môžete počas dovolenky v Černomorci vyraziť na výlet do Burgasu či Sozopolu, kam spoje z miestnej autobusovej stanice ("Avtogara" - názov zastávky) jazdia veľmi často. Do Sozopolu sa však môžete dostať aj po mori a to priamo z pláží, kde je k dispozícii morské taxi.
Ak sú ubytovacie kapacity vo vami zvolenom termíne vypredané, potom Vám určite odporučíme stránky dovolenka Primorsko a dovolenka Lozenec.

V Černomorci ponúkame ubytovanie v hoteli Adena a hoteli Kosko, ktoré sú cenovo dostupné a vyhovejú i veľmi náročnej klientele. Tu môžete zhliadnuť našu ponuku ubytovanie Černomorec.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie dovolenky v Černomorci

Hotel Kosko*** Černomorec

Moderný, príjemný hotel nachádzajúci sa v srdci letoviska, približne 250 metrov od pláže. V hoteli je recepcia, reštaurácia, bar, Wi-Fi zdarma, vonka... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaStravovanieBazénVlastná doprava Hotel Kosko***First Minute 10%

Viac Cenník

Hotel Adena*** Černomorec

Moderný hotel otvorený v roku 2011 sa nachádza v pokojnej rezidenčnej časti letoviska Černomorec cca 500 m od centra a 250 m od centrálnej pláže. Vyb... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaStravovanieBazénVlastná doprava Hotel Adena***First Minute 10%

Viac Cenník