Hotel Grand Primorsko

Poloha na mape: N 42,26663     E 27,75518

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Primorsko > Hotely Primorsko > Grand Prímorsko*****

Hotel Grand Prímorsko*****

WiFi Klimatizácia Pláž 150 metrovTelevízia Obchod 200 metrovStravovanie Bazén Letecká doprava

Moderný hotel Grand Prímorsko**** sa nachádza len 150 m od severnej pláže v Primorsku, je tvorený z niekoľkých budov, súčasťou komplexu je bazén, ubytovanie je zabezpečené so službami all inclusive. Do centra Primorska sa dostanete príjemnou prechádzkou za prinližne 5 minút.

Pozícia hoteli je výhodná pre všetky vekové skupiny, blízkosť mora a centra zabezpečuje maximálne pohodlie počas Vašej dovolenky v Primorsku. Hotel Grand Prímorsko**** tak jednoznačne patrí k tomu najlepšiemu, čo Vám môžeme v Primorsku ponúknuť. Odporúčame rodinám s deťmi i starším klientom

Mám otázku

Ubytovanie

Ubytovanie v hoteli je pre klientov zabezpečené v klimatizovaných 2-lôžkových izbách s možnosťou 1-2 prísteliek. Jednolôžkové izby sú za príplatok. V izbách je k dispozícii telefón, kúpeľňa (sprcha/vaňa a WC), sušič na vlasy, minibar, trezor, SAT-TV, káblové pripojenie na internet. Každá izba disponuje balkónom alebo terasou. Detská postieľka je na vyžiadanie (za poplatok).

Vybavenie

Hotel je vybavený vstupnou halou s recepciou, v hlavnej reštaurácia sa podáva strava, á la carte reštaurácia, hostia si môžu posedieť v lobby bare s WiFi, k dispozícii je vnútorný bazén, 2 vonkajšie bazény pre deti aj dospelých, bar pri bazéne, 4 výťahy, športové centrum, minigolfové ihrisko, tenisové kurty, detský klub, detské ihrisko, parkovisko.

Ležadlá a slnečníky pri bazéne, jacuzzi a fitness centrum, WiFi v spoločných priestoroch sú zdarma. Spoločenská miestnosť s biliardom, stolným tenisom a wellness centrum, sauna za poplatok.

Odporúčanie

Útulne zariadený moderný hotelový komplex leží blízko pláže, neďaleko centra letoviska. Vďaka širokej škále ponúkaných služieb je ubytovanie v Grand Prímorsko***** vhodný pre širokú škálu klientov.  V prípade ak Vás táto ponuka neoslovila, pre správny výber Vašej dovolenky v Primorsku si pozrite skvelé tipy na ubytovanie v Primorsku: Hotel Penelope***+ alebo Hotel Plamena Palace****+.

Fakultatívne výlety v Bulharsku

Podrobné informácie o výletoch a rôznych zaujímavostiach z Bulharska nájdete na stránke výlety Bulharsko. S aktuálnou ponukou výletov z miesta pobytu Vás zoznámi česky hovoriaci delegát na informatívne schôdzke.

Stravovanie

All inclusive. Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, možnosť večere v reštaurácii á la carte (rezervácia nutná). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00 - 23.00). Ľahké občerstvenie počas dňa - snack, pizza, sendviče, zmrzlina (10.00 - 17.00). Káva, čaj, zákusky, ovocie (15.00 - 17.00).

Pláž

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, severná pláž je vzdialená len 150 metrov, južná pláž 800 metrov. Ležadlá a slnečníky sú na pláži za poplatok. Na konci severnej pláže sa nachádza nudistická pláž.

Šport a zábava

Primorsko ponúka širokú škálu pre vodné a plážové športy (vodné skútre, lyže, windsurfing, paragliding, vodné bicykle, banán), potápanie. V meste nájdete aquapark – vodný zábavný park a tobogán na južnej pláži, požičovne áut, bicyklov a skútrov, diskotéky, bary a reštaurácie.

Počasie v Bulharsku

Aktuálnu predpoveď počasia v Bulharsku si pozrite na našej stránke počasie v Bulharsku.

 

 

Zľavy:

  • FIRST MINUTE
  • deti do 2 r. bezplatne – bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo

Cena zahŕňa:

  • ubytovanie all inclusive na základnom lôžku/príslušný počet nocí
  • letecká doprava
  • služby delegáta
  • poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:

  • komplexné cestovné poistenie 2,50 € /osoba/deň
  • letiskové poplatky osoba nad 2 r. 160,00 €, dieťa od 0-2 r. platí len manipulačný poplatok 45,00 €
  • pobytová taxa a registračný poplatok 10,00 €/osoba od 2 rokov

Cena dopravy:

Bulharsko letecky - odlet z Košíc. Termíny odletov z Popradu, Bratislavy na vyžiadanie.