Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Slnečné pobrežie > Hotely Slnečné pobrežie > Hotel Astoria****

Hotel Astoria****

WiFi Klimatizácia Pláž 20 metrovTelevízia Obchod Stravovanie Bazén Letecká doprava

All-inclusive Astoria Hotel sa nachádza priamo na promenáde Slnečného pobrežia, ponúka priamy prístup na pláž a má vonkajší bazén s bezplatnými lehátkami a slnečníkmi. Relaxovať môžete aj v bare pri bazéne, v plážovom bare alebo v lobby bare.

V bufetovej reštaurácii s výhľadom na bazén a susednú terasu sú pripravované pokrmy bulharskej a medzinárodnej kuchyne.

Do centra Slnečného pobrežia je to 200 metrov. Astoria Hotel stojí 30 km od letiska Burgas a 110 km od letiska Varna.

Mám otázku

Ubytovanie

K dispozícií sú 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek. Astoria poskytuje klimatizované izby so zariadeným balkónom. Všetky majú káblovú TV, minibar a vlastnú kúpeľňu s bezplatnými toaletnými potrebami a fénom.

Vo vstupnej hale je zadarmo k dispozícii Wi-Fi pripojenie. V izbách je možné Wi-Fi pripojenie využívať za príplatok. Na mieste nájdete aj vonkajší detský klub, minimarket a business centrum. Za príplatok je k dispozícii trezor, ktorý sa nachádza na nepretržite otvorenej recepcii.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar s WiFi, vonkajší bazén, detský bazén, detský kútik,parkovisko, hotel ponúka na pláži ležadlá a slnečník zadarmo, počet ležadiel a slnečníkov je obmedzený. Na jednu izbu klienti dostanú 2 ležadlá a slnečník podľa možností, na pláži sa podávajú nápoje. Za poplatok: trezor, zmenáreň, detská postieľka, bar pri bazéne, uteráky na pláž za depozit, herňa.

Fakultatívne výlety v Bulharsku

Informácie o výletoch a rôznych zaujímavostiach z Bulharska nájdete na stránke výlety Bulharsko. S aktuálnou ponukou výletov Vás zoznámi delegát na informatívne schôdzke.

Odporúčanie

Veľkou výhodou je bezplatné využívanie ležadiel a slnečníka na pláži, ako aj nápoje na pláži, a preto je vhodný pre všetky vekové kategórie, ktoré majú k dispozícii v blízkosti hotela, v centre Slnečného pobrežia, množstvo klubov, barov i diskoték.

Stravovanie

ALL INCLUSIVE. Raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov. Počas dňa ľahké občerstvenie, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje. Presný opis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.

Pláž

Priestranná, dlhá, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora vzdialená len 20 metrov. 2 ležadlá a 1 slnečník na pláži (zdarma) - limitovaná kapacita plážové osušky (kaucia).

Počasie Bulharsko - Slnečné pobrežie

V sekcii počasie v Bulharsku získate informácie o priemerných teplotách mora i vzduchu v jednotlivých "letných" mesiacoch roka a nájdete tu aj odkaz na aktuálnu predpoveď počasia v bulharských letoviská.

Ďalšie tipy na ubytovanie

Pozrite si naše ďalšie skvelé tipy pre ubytovanie na Slnečnom pobreží:DIT Blue Pearl*****.

Zľavy:

  • deti do 2 r. bezplatne – bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo
  • First Minute

Cena zahŕňa:

  • ubytovanie s all inclusive službami
  • letecká doprava
  • poistenie insolventnosti
  • služby delegáta

Cena nezahŕňa:

  • servisné poplatky (letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostná taxa, transfery, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy) – osoba nad 2 r. 139 €, dieťa od 0-2 r. platí len manipulačný poplatok 45 €
  • kúpeľno pobytová taxa a registračný poplatok 10 €/osoba od 2 rokov
  • komplexné cestovné poistenie 2,50 € /osoba/deň

Cena dopravy:

Letecká doprava - odlet z Košíc a Bratislavy. Viac informácií o doprave do Bulharska.