Poloha na mape: N 42,23469     E 27,78189

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Kiten > Hotely Kiten > Hotel Marina***+

Hotel Marina***+

WiFi Klimatizácia Pláž priamo na plážiTelevízia Obchod 5 min.Stravovanie Letecká doprava

Hotel Marina***+ leží na vlastnej pláži je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Priateľský personál Vám spríjemní chvíle Vašej dovolenky a môžete si vychutnávať pravú bulharskú atmosféru v okolitých reštauráciách.

Mám otázku

ubytovanie

Klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, kúpeľňa (WC/sprcha), SAT-TV, balkón alebo terasa. Za doplatok možnosť objednania apartmánu 2+2 ( spálňa + obývačka).

Hotel má štyri poschodia - 36 izieb (23 dvojlôžkových izieb a 13 apartmánov s jednou spálňou), vstupná hala s recepciou, lobby bar, reštaurácia s vonkajšou terasou, výhľad na prístav, konferenčná miestnosť (60 miest), na recepcii - trezor , prístup k internetu. Hotel ponúka na pláži ležadlá a slnečník zadarmo, počet ležadiel a slnečníkov je obmedzený.

Vybavenie izieb

Všetky izby majú dve alebo tri hlavné lôžka s možnosťou 1 prístelky, klimatizácia, kúpeľňa, balkón, TV so satelitným príjmom, chladničkou a telefónom. Apartman 2+2/4 sa skladá z dvoch samostatných miestností - spálňa s oddelenými lôžkami, alebo manželskú posteľ a obývacia izba s útulným nábytkom, TV, a chladničkou. (max 4 dospelé osoby).

Fakultatívne výlety v Bulharsku

Informácie o výletoch a rôznych zaujímavostiach z Bulharska nájdete na stránke výlety Bulharsko. S aktuálnou ponukou výletov Vás zoznámi delegát na informatívne schôdzke.

Odporúčanie

Kvalita ubytovania a služby rodinného Hotela Marina***+ uspokoja širokú škálu klientov. Skvelá poloha hotela na pokojnom mieste a priamo  na pláž, blízko mora i k obchodom predurčuje tento krásny hotel k prežitiu fantastickej dovolenky.

Prečítajte si zaujímavé články na našej stránke MAGAZÍN, ktorú neustále dopĺňame novými informáciami a pravidelne aktualizujeme.

Stravovanie

Ubytovanie v hoteli je zabezpečené s raňajkami.

Pláž

Hotel sa nachádza na vlastnej pláži s bielym pieskom. Ležadlá a slnečník na pláži zadarmo, počet ležadiel a slnečníkov je obmedzený!

Počasie Primorsko

V sekcii počasie v Bulharsku získate informácie o priemerných teplotách mora i vzduchu v jednotlivých "letných" mesiacoch roka a nájdete tu aj odkaz na aktuálnu predpoveď počasia v bulharských letoviská.

Ďalšie tipy na ubytovanie

Pre správny výber Vašej dovolenky v Kitene si pozrite naše ďalšie skvelé tipy ubytovania v Kitene: Princess Residence****+ alebo penzióny a vily Kiten.

Zľavy:

  • FIRST MINUTE
  • deti do 2 r. bezplatne – bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo

Cena zahŕňa:

  • ubytovanie s raňajkami na základnom lôžku/príslušný počet nocí
  • letecká doprava
  • služby delegáta
  • poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:

  • komplexné cestovné poistenie 2,50 € /osoba/deň
  • letiskové poplatky osoba nad 2 r. 160,00 €, dieťa od 0-2 r. platí len manipulačný poplatok 45,00 €
  • pobytová taxa a registračný poplatok 10,00 €/osoba od 2 rokov

Cena dopravy:

Letecká doprava - odlet z Košíc. Termíny odletov z Popradu, Bratislavy na vyžiadanie. Viac informácií o doprave do Bulharska.