Ubytovanie v Primorsku, pohľad na hotel Penelope

Poloha na mape: N 42,27127     E 27,75468

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Primorsko > Hotely Primorsko > Hotel Penelope***+

Hotel Penelope ***+

WiFi Klimatizácia Pláž 80 metrovTelevízia Stravovanie Bazén Vlastná doprava

Moderný rodinný hotel nachádzajúci sa v novej rezidenčnej časti Primorska, 300 m od centra letoviska (vedľa rodinnej rezidecie Blíženci) iba 80 m od dlhej severnej pláže s jemným, zlatisto sfarbeným pieskom. Hotel Penelope patrí už niekoľko rokov k jedným z najobľúbenejších hotelov v Primorsku, na ktorom strávilo dovolenku v Bulharsku už množstvo slovenských turistov.

Hotel vzhľadom k svojej polohe v kľudnej časti letoviska a tesnej blízkosti pláže uspokojí nároky klientov všetkých vekových kategórií ale aj náročných klientov. Najväčšou prednosťou je rovinatý terén a blízkosť pláže i centra Primorska.

Odporúčame rodinám s deťmi i starším klientom.

Mám otázku

Ubytovanie

Ubytování Primorsko - pokoj hotelu PenelopeHotel Penelope Vám ponúkne príjemné ubytovanie v dvojlôžkových, moderne zariadených izbách, s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek.

Všetky izby sú vybavené balkónom (väčšina s výhľadom na more), vlastným sociálnym zariadením, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou (zdarma), rýchlovarnou kanvicou, TV, Wi-Fi pripojením (zdarma) a chladničkou.

Hotel je vybavený recepciou, barom a malou reštauráciou s vnútornou i vonkajšou časťou, kde sú podávané raňajky, obed aj večera. Bazén má rozlohu 50 m².

Ubytovanie v Bulharsku na mieru - ak si nevyberiete z tejto ponuky ubytovania, potom sa na nás môžete obrátiť s Vašou konkrétnou požiadavkou a my Vám obratom vyhľadáme najvhodnejšiu lokalitu aj typ ubytovania kdekoľvek v Bulharsku. Celkový prehľad našich vlastných kapacít nájdete na stránke: ubytovanie v Bulharsku.

Fakultatívne výlety v Bulharsku

Podrobné informácie o výletoch a rôznych zaujímavostiach z Bulharska nájdete na stránke výlety Bulharsko. S aktuálnou ponukou výletov z miesta pobytu Vás zoznámi česky hovoriaci delegát na informatívne schôdzke.

Odporúčanie

Kvalita ubytovania i služieb v tomto hotely uspokojí aj náročnú klientelu a to všetko za veľmi priaznivé ceny. Skvelá poloha hotela na pokojnom mieste a dostupnosť mora i obchodov predurčuje tento krásny hotel k vrcholom našej TOP ponuky v Primorsku.

Nenechajte ujsť ani stránku MAGAZÍN, ktorú neustále dopĺňame novými informáciami a pravidelne aktualizujeme.

Stravovanie

Raňajky (formou bohatých švédskych stolov), prípadne za príplatok polpenzia alebo plná penzia (raňajky formou bohatých švédskych stolov a večere servírované v 3 chodoch - šalát, hlavné jedlo - výber z 4-5 menu, z toho vždy jedno vegetariánske a jedno ryba a dezert, k večeri je podávaný pohár vody, ďalšie nápoje za poplatok). Obed - hlavné jedlo, chlieb, rozpustné nápoje a voda, ďalšie nápoje za poplatok.

Pláž

Hotel je situovaný priamo pri severnej pláži - cca 80 m, lehátka a slnečníky na pláži za poplatok, vodné športy za poplatok, občerstvenie, plážové bary, prezliekárne a sprchy na pláži.

Počasie v Primorskou

Na stránke počasie v Bulharsku získate informácie o priemerných teplotách mora i vzduchu v jednotlivých "letných" mesiacoch roka a nájdete tu aj odkaz na aktuálnu predpoveď počasia v bulharských letoviská.

Ďalšie tipy na ubytovanie

Pre správny výber Vašej dovolenky v Primorsku zhliadnite naše ďalšie skvelé tipy v Primorsku: Hotel Plamena Palace****+ alebo Hotel Grand Prímorsko*****.

Zľavy:

  • First Minute
  • deti do 2 r. bezplatne – bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo

Cena zahŕňa:

  • ubytovanie
  • stravu (podľa výberu)
  • služby delegáta
  • poistenie CK
  • pobytovú taxu

Cena nezahŕňa:

  • komplexné cestovné poistenie 2,50 € /osoba/deň
  • letiskové poplatky osoba nad 2 r. 160,00 €, dieťa od 0-2 r. platí len manipulačný poplatok 45,00 €
  • pobytová taxa a registračný poplatok 10,00 €/osoba od 2 rokov

Cena dopravy:

Letecká doprava - odlet z Košíc. Termíny odletov z Popradu, Bratislavy na vyžiadanie. Viac o doprave do Bulharska nájdetu TU.