Bulharsko, pohľad na hotel Stará Kašta, Lozenec

Poloha na mape: N 42,20742     E 27,80895

First Minute 10%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Lozenec > Hotely Lozenec > Hotel Stara Kašta***

Hotel Stara Kašta

WiFi Klimatizácia Pláž 170 mTelevízia Stravovanie Vlastná doprava

Štýlový, veľmi pekný hotel v pokojnej časti letoviska, len 170 metrov od menšej južnej pláže v krásnej zátoke s jemným pieskom.

Hotel Stara Kašta je situovaný v centre Lozenca ale pritom do centra aj na pláže sa dostanete v priebehu niekoľkých minút chôdze. Snáď každého návštevníka hotela osloví jeho príjemná rodinná atmosféra a vkus aj štýl, akým je zariadený. Interiér aj exteriér hotelovej reštaurácie Vás bude lákať k príjemnému posedenie, najmä potom letný vonkajší záhrada s množstvom kvetov a zelene.

Hotel je vyhlásený svojou skvelou kuchyňou. Vhodný pre všetky vekové kategórie.

Mám otázku

Ubytovanie

Ubytování Lozenec - hotel Stara KaštaPriestranné, štýlovo zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch pohodlných prísteliek.

Všetky izby sú umiestnené na poschodí. Sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, TV, balkónom so záhradným nábytkom a s klimatizáciou zadarmo.

V celom hoteli je WiFi zadarmo. Recepcia hotela zabezpečuje práčovňu a požičovňu automobilov.

Odporúčanie

Hotel je známy výbornou medzinárodnou kuchyňou.  Hotel poskytuje ubytovanie v priestranných, štýlovo zariadených izbách, ktoré svojím vybavením rozhodne nikoho nesklamú.

 

Stravovanie

Je tu hotelová reštaurácia, kde sa podávajú raňajky, polpenzia formou bufetu alebo plná penzia. Je vyhlásená svojou skvelou kuchyňou a veľmi ochotným personálom. Polpenzia - formou švédskych stolov. Plná penzia - raňajky a večere formou švédskeho stolu, obedy servírované 3 chody - šalát alebo polievka, hlavné jedlo, dezert, chlieb a pohár vody.

Pláž

Iba 170 metrov od piesočnatej južnej pláže. Ďalšia severná pláž je vzdialená 300 metrov s prezliekárňami, sprchami. Lehátka a slnečníky za poplatok.

Zľavy:

  • FIRST MINUTE

Cena zahŕňa:

  • ubytovanie
  • stravu (podľa výberu)
  • služby delegáta
  • poistenie CK
  • pobytovú taxu

Cena nezahŕňa:

  • komplexné cestovné poistenie
  • dopravu

Cena dopravy:

Vlastná doprava.

Na požiadanie môžeme zaistiť autobusovú alebo leteckú dopravu z ČR.