Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Slnečné pobrežie > Hotely Slnečné pobrežie > Hotel Viand****+

Hotel Viand****+

WiFi Klimatizácia Pláž priamo na plážiTelevízia Obchod 200 mStravovanie Bazén Letecká doprava

Moderný hotel, ležiaci priamo na piesočnatej pláži, sa nachádza neďaleko centra letoviska Zlaté piesky (cca 100 metrov), kde nájdete množstvo barov, reštaurácií, nočných klubov a obchodov.

Viand hotel ponúka vonkajší bazén, reštauráciu s menu á la carte s barom a klimatizované izby so zariadeným balkónom.

Ideálne ubytovanie pre tých, čo sa neradi na dovolenke nudia.

Mám otázku

Ubytovanie

Klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, SAT-TV, telefón, kúpeľňa (sprcha alebo vaňa/ WC), sušič na vlasy, chladnička, trezor, balkón. Za poplatok: internet.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar s WiFi, vonkajší bazén, detský bazén, detská postieľka, TV miestnosť, animačné programy.Za poplatok: vodné športy na pláži, parkovisko. Recepcia je otvorená nepretržite a za poplatok je k dispozícii aj bezpečnostná schránka. K ďalším zariadeniam na mieste patrí aj minimarket.

Fakultatívne výlety v Bulharsku

V okolí hotela Viand môžete navštíviť množstvo reštaurácií, barov, nočných klubov a kasín. Mesto Sveti Vlas je vzdialené 3 km a mesto Nessebar 7 km. Informácie o výletoch a rôznych zaujímavostiach z Bulharska nájdete na stránke výlety Bulharsko. S aktuálnou ponukou výletov Vás zoznámi delegát na informatívne schôdzke.

Odporúčanie

Obľúbený hotel umiestnený priamo na pláži je vhodný pre klientov, ktorí hľadajú zábavu a nočný život. V centre Slnečného pobrežia, množstvo klubov, barov i diskoték.

Ďalšie tipy na ubytovanie

Pre správny výber Vašej dovolenky na Slnečnom pobreží pozrite si naše ďalšie skvelé tipy pre ubytovanie na Slnečnom pobreží: DIT Blue Pearl*****.

Stravovanie

ALL INCLUSIVE. Raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov. Počas dňa ľahké občerstvenie, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje. Presný opis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.

Pláž

Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora je priamo pri hoteli.

Počasie Slnečné pobrežie

V sekcii počasie v Bulharsku získate informácie o priemerných teplotách mora i vzduchu v jednotlivých "letných" mesiacoch roka a nájdete tu aj odkaz na aktuálnu predpoveď počasia v bulharských letoviská.

Zľavy:

  • deti do 2 r. bezplatne – bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo
  • FIRST MINUTE

Cena zahŕňa:

  • ubytovanie so službami all inclusive
  • letecká doprava
  • poistenie insolventnosti
  • služby delegáta

Cena nezahŕňa:

  • servisné poplatky (letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostná taxa, transfery, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy) – osoba nad 2 r. 139 €, dieťa od 0-2 r. platí len manipulačný poplatok 45 €
  • kúpeľno pobytová taxa a registračný poplatok 10 €/osoba od 2 rokov
  • komplexné cestovné poistenie 2,50 € /osoba/deň

Cena dopravy:

Letecká doprava - odlet z Košíc a Bratislavy. Viac informácií o doprave do Bulharska.