Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Carevo > Hotely Carevo

Hotely Carevo

Hotely v Careve

Mestečko Carevo je nielen klimatickými kúpeľmi, ale aj krásnym turistickým letoviskom, do ktorého prichádza v letnej sezóne tisíce turistov na svoju letnú dovolenku v Bulharsku. Carevo je tiež rybárskym mestečkom a ideálnym miestom pre romantické duše. Rozkladá sa na dvoch polostrovoch Čierneho mora, na ktorých sú krásne zátoky s plážami.

Hotely Carevo poskytujú ubytovanie v dvoj až štvorlôžkových štúdiách a apartmánoch, ktoré sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, vlastným kuchynským kútom, balkónom s výhľadom na more, klimatizáciou, chladničkou, televízorom a Wi-Fi pripojením. Všetkým hosťom hotela je k dispozícii posedenie s občerstvením. Pobyty v hoteloch v Careve je možné zaistiť spoločne s raňajkami, obedy či večere je možné doobjednať v neďalekej reštaurácii.

Nami ponúkané hotely Carevo sa nachádzajú neďaleko mora, v blízkosti je niekoľko menších a rozmanitých pláží - piesočnaté, kamienkové, skalnaté či trávnaté.

Počas dovolenky v hoteloch Carevo je možné využiť akýkoľvek z ponúkaných výletov pre Bulharsko (Istanbul, Sozopol, Ropotamo, Nesebar, aquaparky).

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si hotely v Careve

Hotel Abriexia Carevo

Rodinný hotel nachádzajúci sa v Careve - v prestížnej štvrti Vasiliko, iba 60 metrov od mora. Je ideálny pre milovníkov príjemnej, pokojnej, aktívnej... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaStravovanieDomáci miláčikoviaVlastná doprava Hotel AbriexiaFirst Minute až 10%

Viac Cenník