Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Černomorec > Hotely Černomorec

Hotely v Černomorci

hotely Černomorec

sú našou novinkou. Nadštandardné ubytovanie uspokojí aj náročnejšiu klientelu a to za veľmi prijateľné ceny. Hotely v Černomorci sú kvalitne vybavené a ničím nezaostávajú za dobrými hotelmi v západnej Európe. Ich plusom je však cena, ktorá je oproti ubytovaniu v západnej Európe o poznanie nižšia.

Hotely Černomorec poskytujú ubytovanie v dvoj až štvorlôžkových izbách, rodinných izbách s dvoma spálňami pre 4 - 6 osôb a luxusné podkrovné apartmány. Ubytovanie v hoteloch v Černomorci je možné zakúpiť spolu s raňajkami, polpenziou alebo plnou penziou. Raňajky sú podávané formou bufetu, večere servírované o troch chodoch - šalát, hlavné jedlo, dezert, voda, sóda alebo džús.

Černomorec je krásne prímorské letovisko, ktorého starobylé centrum poteší nielen každého milovníka histórie, ale aj všetkých ostatných návštevníkov, ktorí do Černomorca zavítajú. Pýchou v Černomorci sú aj tunajšie pláže a to ako mestská pláž, ktorá sa nachádza priamo v letovisku Černomorec, tak aj dlhšie pláž, ktorá sa tiahne od Černomorca až k Sozopolu. Obidve pláže sú pokryté jemným zlatistým pieskom a majú pozvoľný vstup do mora. Pobyt v hoteloch v Černomorci tak môžeme odporučiť aj rodinám s malými deťmi a seniorom.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si hotely v černomorci

Hotel Adena*** Černomorec

Moderný hotel otvorený v roku 2011 sa nachádza v pokojnej rezidenčnej časti letoviska Černomorec cca 500 m od centra a 250 m od centrálnej pláže. Vyb... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaStravovanieBazénVlastná doprava Hotel Adena***First Minute 10%

Viac Cenník

Hotel Kosko*** Černomorec

Moderný, príjemný hotel nachádzajúci sa v srdci letoviska, približne 250 metrov od pláže. V hoteli je recepcia, reštaurácia, bar, Wi-Fi zdarma, vonka... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaStravovanieBazénVlastná doprava Hotel Kosko***First Minute 10%

Viac Cenník