Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Kiten > Hotely Kiten

Hotely v Kitene

Kvalitné hotely Kiten

Letovisko Kiten je malé polostrovné moderné mestečko, ktoré leží 5 km od Primorska a 60 km od letiska Burgasu. Kiten sa preslávil jedinečnou zdravou klímou a aj tým, že že sa tu liečia kožné choroby, astmatické a dýchacie problémy.

Mesto je vybudované na základoch starovekej pevnosti Urdoviza, ktorá ležala na samej špici polostrova. Z juhu aj zo severu je mestečko lemované krásnymi prírodnými zátokami obklopenými nedotknutou prírodou.  Na severnej pláži sa rozprestiera rad atrakcií, detské, volejbalové alebo futbalové ihriská, tobogány a šmýkačky, naopak v oblasti južnej pláže je väčší pokoj. Tzv. Kitenský záliv je právom považovaný za jedno z najkrajších miest Bulharska a ocenia ho hlavne milovníci pokoja. Na svoje si tu prídu nielen rodiny s deťmi, ale aj potápači, jachtári a rybári.

Pláže a more v Kitene

Návštevníkov v Kitene privítajú krásne piesočné pláže s pozvoľným vstupom do mora, prípadne pre romantikov pláže kamienkové, pláže pod skalnatými útesmi. Moje je čisté, fantastický podmorský svet nájdu vyznávači potápanie práve v Kitene. Práve v Kitene je možný okrem klasického potápania aj yachting, dokonca tu nájdete yacht-club. Okrem toho vodné bicykle, vodné skútre, parasailing. Pre deti množstvo vodných atrakcií , v meste menší zábavný park,  v hoteloch vyššej kategórie celodenné animácie v rámci programu. 

V neďalekom Primorsku sa oplatí jednodňový výlet ako nákupný deň spolu s návštevou aquaparku. Pre milovníkov histórie potom vzdialenejšia prehliadka starého Nesebaru. Pre deti je atraktívna celodenná pirátska plavba.

V Kitene prúdi počas leta bohatý spoločenský život vrátane plážových diskoték, bary a reštaurácie sú otvorené do hlbokej noci.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si hotely v Kitene

Hotel Marina***+ Kiten

Hotel Marina***+ leží na vlastnej pláži je vhodný pre všetky vekové kategórie. Priateľský personál Vám spríjemní chvíle Vašej dovolenky a môžete si ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieLetecká doprava Hotel Marina***+

Viac Cenník

Princess Residence****+ Kiten

Obľúbený hotel sa nachádza priamo na severnej pláži, v malebnej zátoke Atliman. Od centra menšieho letoviska Kiten je vzdialený len 8 minút chôdzou... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénLetecká doprava Princess Residence****+

Viac Cenník