Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Lozenec > Hotely Lozenec

Hotely v Lozenci

Ubytovanie v hoteloch na pobreží Čierneho mora zaručuje komfort, služby na vysokej úrovni, dlhé pieskové pláže, teplé more a stále počasie. Do našej ponuky sme zaradili hotely strednej kategória v najlepšom pomere ceny a kvality ponúkaných služieb.

Hotely Lozenec

Kvalitné ubytovanie vhodné aj pre náročnejšiu klientelu ponúkajú v Lozenci predovšetkým hotely a hotelové komplexy. V našej ponuke nájdete moderne, štýlovo a predovšetkým komfortne zariadené hotely Stara Kašta a Ativa. Oba spomínané hotely poskytujú počas ubytovania v Lozenci v pobyt v dvojlôžkových izbách s možnosťou prísteliek, hotel Stara Kašta ponúka aj rodinné štvorposteľové izby s dvoma oddelenými spálňami.

Z hotelov v Lozenci sú dobre dostupné obe pláže so zlatistým pieskom, ktoré sú ozajstnou pýchou tohto letoviska. Svojou veľkosťou sa obe pláže približujú plážam v Primorsku alebo Kitene. Pláže návštevníkom ponúkajú maximálny komfort, využiť tu môžete široku ponuku  vodných športov, barov, občerstvenia, požičovní slnečníkov a lehátok, prezliekarní. Pobrežie je tvorené krásnymi prírodnými útesy, ktoré sú ideálnym miestom pre potápanie.

Využiť môžete ponuky stravovania na všetkých hoteloch v Lozenci. Hotel Stara Kašta ponúka pobyty s raňajkami, polpenziou aj plnou penziou, hotel Ativa pobyt s polpenziou. Raňajky, obedy aj večere sú vo forme švédskych stolov alebo servírované. Stravovanie formou švédskych stolov poskytuje predovšetkým hotel Stara Kašta, servírované raňajky aj večere ponúka hotel Ativa. V oboch prípadoch sa jedná o veľmi kvalitnú stravu. V prípade servírovanej stravy sú podávané naozaj veľké porcie, ktoré zasýtia aj väčších jedákov.

Zvoľte si ubytovanie so stravou či bez, vyberte si typ dopravy, ktorý Vám najviac vyhovuje a objednajte si nezabudnuteľnú dovolenku v Lozenci. Nepremeškajte najvýhodnejšiu ponuku, dovolenka Lozenec za jedinečné ceny.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si hotely v Lozenci

Hotel Stara Kašta*** Lozenec

Štýlový, veľmi pekný hotel v pokojnej časti letoviska, len 170 metrov od menšej južnej pláže v krásnej zátoke s jemným pieskom. Hotel Stara Kašta je ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaStravovanieVlastná doprava Hotel Stara Kašta***First Minute 10%

Viac Cenník

Hotel Ativa*** Lozenec

Menší moderný hotel s bazénom v novej časti letoviska v blízkosti pláže (cca 80 metrov) ponúka klientom lacné ubytovanie v meste Lozenec. V hoteli ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénVlastná doprava Hotel Ativa***First Minute 10%

Viac Cenník