Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Sozopol > Hotely Sozopol

Hotely v Sozopole

hotely Sozopol

V Bulharsku v Sozopole Vám môžeme zabezpečiť ubytovanie v penziónoch alebo v hoteloch s kvalitným vybavením a stravou. V posledných rokoch je Sozopol považovaný za najkrajšie a najnavštevovanejšie letovisko v Bulharsku.

V terajšej ponuke máme napríklad hotel Hera***+, ktorý sa nachádza blízko historického mestečka Sozopol. V hoteli je stravovanie zabezpečné v reštaurácii a vykúpať sa môžete vo veľkom bazéne s možnosťou zapožičania lehátok a slnečníkov. Hotel sa ponúka s raňajkami. Môžete sa však chodiť stravovať na centra, kde je veľké množstvo reštaurácií, takže každý deň ochutnáte iné jedlo.

Ubytovanie je vždy v blízkosti krásnej piesočnatej pláže Charmanite, ktorá je dostatočne široká, priestranná a s naozaj pozvoľným vstupom do mora. Je teda ideálna ako pre deti, tak pre osoby s horšou pohyblivosťou či pre neplavcov. Na plážach si môžete vždy zapožičať lehátka a slnečníky za prípadný poplatok. Lehátka a slnečníky pri bazéne v hoteli sú zdarma. Deti si môžu taktiež užiť tobogán. Na pláži je okrem relaxovanie a slnenia tiež široká ponuka vodných športov, prechádzok okolo pláže s možnosťou nákupu ovocia alebo zmrzliny a mnoho ďalšieho. Na svoje si teda prídu aj milovníci adrenalínových vodných športov. Nájdete tu však aj tenisové kurty, ktoré môžete využívať. 

Do našej ponuky sme zaradili aj luxusný hotelový komplex Green Life Beach Resort**** je vhodný najmä pre rodiny s deťmi, ktoré chcú stráviť dovolenku v krásnom prostredí a v blízkosti pláže.

Sozopol láka k návšteve taktiež vďaka krásnej prírodnej scenérii. Nájdete tu veľa krásnych útesov, zákutí a miestnej zelene. Miesto je teda veľmi romantické a príjemné. Miestni obyvatelia sú tiež ústretoví a srdeční ľudia. V Sozopole žije okolo 5 000 obyvateľov. Nová časť Sozopolu je rušnejšia s hotelovými komplexmi a stará časť Sozopolu je pokojnejšia s krásnymi domami a prírodou.

Vzdialenosť od letiska je okolo 45 minút. Na každé pobytové miesto Vám zabezpečíme zvoz z/na letisko, ktorý je započítaný už v cene pobytu.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si hotely v Sozopole

Hotel Hera***+ Sozopol

Príjemný hotel Hera***+ sa nachádza v blízkosti južnej pláže (cca 200 m), v novej časti Sozopolu. Je zaujímavo urbanisticky riešený hotel, deti aj d... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénLetecká doprava Hotel Hera***+

Viac Cenník