Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > KONTAKTY

CK Adria Sun

Vstup do OD Vichr, pobočka CK Adria Sun

Hlavné kontaktné miesto na Slovensku

CA Adria Sun
Murgašova 1
083 01  Sabinov

e-mail: adriasun@adriasun.sk
Non stop linka: +421 908 082 703+421 908 082 703

Otvorené: Pondelok - piatok 10.00 - 17.00 h

Hlavná domovská stránka: www.adriasun.sk
www.dovolenka-v-chorvatsku.sk

www.dovolenka-v-bulharsku.sk

Logo CK Adria Sun

Centrála Brno

Cestovná kancelária
Adria Sun, s. r. o.

Kobližná 19, Obchodní dům Vichr
602 00 Brno
tel./ fax: 542 134 330
Non stop linka - vrátane víkendov a sviatkov:

mobil: 777 22 44 46, 725 800 414

Otvorené: Pondelok - piatok 8.30 - 17.00

4.poschodie, dvere č. 413

e-mail: adriasun@adriasun.cz

Hlavná domovská stránka: www.adriasun.cz

Naše dalšie špecializované weby:

www.lyzovani-v-rakousku-alpy.cz

www.lyzovani-v-italii-alpy.cz

O nás ...

V oblasti cestovného ruchu funguje naša cestovná kancelária Adria Sun od roku 2000. Vznikla ako nástupca rovnomennej cestovné agentúry. Pri výbere ubytovacích kapacít využívame nielen naše dobré znalosti miestneho prostredia, kontaktov s miestnymi obyvateľmi ale prihliadame predovšetkým k pripomienkam a prianiam našich klientov. Preto tiež môžeme poukázať na viac ako prijateľné ceny väčšiny našich ubytovacích kapacít. Kvalita ubytovania je pritom na vyššej strednej úrovni, v niektorých strediskách ponúkame skôr luxusné ubytovanie. Všetky uvádzané ceny pobytov v Bulharsku sú konečné, bez ďalších skrytých príplatkov.
Na rozdiel od gigantických CK Vám ponúkame osobitý prístup so záujmom o spokojnosť každého klienta, domáce a priateľské prostredie v mieste pobytu a v neposlednom rade činnosť stáleho delegáta, ktorý je Vám k dispozícii 24 hodín denne. Tento dôležitý fakt je hosťami často podceňovaný ale v prípade choroby či akejkoľvek núdze - napr. pri dopravnej nehode Vám môže jeho výpomoc ušetriť veľa času, nervov aj financií. Náš delegát v mieste pobytu vám ponúkne a poradí s výberom výletov alebo výlet priamo zaistí.
Hosťom, ktorí cestujú autobusom, môžeme ponúknuť vo väčšine stredísk neoceniteľnú službu - možnosť prepravy minibusom, či už na výlet do okolia alebo "len" do okolitých stredísk k večernej prechádzke.
Zakladáme si tiež na správnosť a presnosť každého informáciách, ktoré sú uvedené v našej ponuke. Podľa zákona 159/99 Zb. je naša CK poistená proti úpadku v poisťovni Union. Vítanou službou pre našich klientov je tiež možnosť pripoistenia, ktoré okrem poistenia liečebných nákladov zahŕňa aj poistenie storna zájazdu.

Veľká časť klientov už ocenila vyššie uvedené fakty a radi sa opäť sa k nám vracajú. Budeme preto radi, ak rozšírite ich rady a stanete sa tiež našimi stálymi klientmi.

Prajeme Vám slnečnú dovolenku a šťastnú cestu do niektorého z našich letovísk. CK Adria Sun.