Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Sozopol > Penzióny Sozopol > Penzión Pepi***

Penzión Pepi***

Klimatizácia Pláž 200 mTelevízia Obchod 5 min.Letecká doprava

Úplne zrekonštruovaný rodinný penzión sa nachádza uprostred starostlivo udržiavanej záhrady s príjemným posedením, len 200 m od piesočnatej pláže v najkrajšom a najnavštevovanejšom letovisku Bulharska - Sozopol.

Rybárske mesto Sozopol je vyhľadávanou destináciou na dovolenku pre romantické prostredie starého mesta a skvelé plážové strediská. Toto turistické centrum je preslávené mnohými atrakciami a službami.

Mám otázku

Ubytovanie

Ubytovanie je zabezpečené 2-lôžkových izbách s vlastnou kúpeľnou (sprcha/WC), TV, minichladnička, balkón. Za doplatok možnosť objednania klimatizovaných izieb. Za doplatok tiež možnosť ubytovania v klimatizovaných štúdiách a apartmánoch s kuchynkou.

Výlety v Bulharsku

V okolí penziónu môžete navštíviť množstvo reštaurácií, barov, nočných klubov a kasín. Informácie o výletoch a rôznych zaujímavostiach z Bulharska nájdete na stránke výlety Bulharsko. S aktuálnou ponukou výletov Vás zoznámi delegát na informatívne schôdzke.

Odporúčanie

Penzión Peti*** prešiel kompletnou rekonštrukciou a je výhodný pre ubytovanie  všetkých vekových kategórií, ktoré si chcú vychutnať nielen čaro krásneho prostredia, ale aj večerné prechádzky po meste.

Tipy na ubytovanie v Sozopole

Pozrite si naše ďalšie skvelé tipy pre ubytovanie v Sozopole: Penzión Rishly*** alebo si pozrite aj našu ponuku hotely Sozopol.

Stravovanie

Ubytovanie v penzióne je zabezpečené bez stravy. Za doplatok možnosť doobjednania raňajok (vo vedľajšom penzióne Morská Hviezda)

Pláž

Penzión Peti*** sa nachádza len 200 m od pláže s bielym pieskom.

Počasie Sozopol

V sekcii počasie v Bulharsku získate informácie o priemerných teplotách mora i vzduchu v jednotlivých "letných" mesiacoch roka a nájdete tu aj odkaz na aktuálnu predpoveď počasia v bulharských letoviská.

 

Zľavy:

 • deti do 2 r. bezplatne – bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo
 • aktuálne katalógové zľavy

Cena zahŕňa:

 • ubytovanie na príslušný počet dní
 • letecká doprava
 • služby delegáta
 • poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:

 • stravovanie
 • komplexné cestovné poistenie 2,50 € /osoba/deň
 • letiskové poplatky osoba nad 2 r. 160,00 €, dieťa od 0-2 r. platí len manipulačný poplatok 45,00 €
 • pobytová taxa a registračný poplatok 10,00 €/osoba od 2 rokov
 • servisné poplatky (letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostná taxa, transfery, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy) – osoba nad 2 r. 139 €, dieťa od 0-2 r. platí len manipulačný poplatok 45 €

Cena dopravy:

Letecká doprava - odlet z Košíc. Termíny odletov z Popradu, Bratislavy na vyžiadanie. Viac informácií o doprave do Bulharska.