Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Lozenec > Penzióny Lozenec

Penzióny Lozenec

penzióny v lozenci

Lozenec je po Primorsku ďalším obľúbeným cieľom slovenských turistov. Oproti Primorsku je však o poznanie pokojnejším letoviskom a je tak ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú ubytovanie na pokojnom mieste s dostatkom kvalitných služieb.

Letovisko ponúka pomerne široké spektrum ubytovacích kapacít, hojne využívané sú napr. penzióny v Lozenci, ktoré ponúkajú kvalitné ubytovanie za cenu nižšiu ako na hoteloch. Penzióny v Lozenci sa nachádzajú v blízkosti centra, len 120 m od južnej pláže a 250 m od severnej pláže. Naturisti môžu využiť tiež menšiu pláž s tmavším pieskom vzdialenú len 80 m od hotela.

Penzióny Lozenec poskytujú ubytovanie v dvojlôžkových alebo rodinných izbách pre 4 osoby. Hosťom je na izbách k dispozícii vlastné sociálne zariadenie, balkón, chladnička, rýchlovarná kanvica, televízor so satelitom a klimatizácia, ktorej využívanie je v cene pobytu.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si penzióny v Lozenci

Penzión Belite Skali*** Lozenec

Novo zrekonštruovaný penzión sa nachádza v blízkosti centra mesta (100 metrov) v pokojnej časti, pár metrov od 3 rôznych pláží. V penzióne je recep... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieVlastná doprava Penzión Belite Skali***First Minute 10%

Viac Cenník