Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Sozopol > Penzióny Sozopol

Penzióny v Sozopole

penzióny Sozopol

V Sozopole Vám ponúkame ubytovanie v kvalitných a pekných ubytovacích jednotkách za priaznivú cenu. Izby sú vždy vybavené všetkým potrebným. Niektoré domy sú rodinného typu s príjemnou rodinnou atmosférou.

Penzióny v Sozopole sú vzdialené od mora cca 200 metrov. Na výber je vždy z viacerých druhov pláží, napr. Mestská pláž a pláž Charmanite.

Neďaleko ubytovanie je staré mesto, ktoré láka k prechádzkach a nákupom. Stará časť a nová časť sú od seba oddelené lesoparkom s niekoľkými historickými kostolmi. Môžete si teda urobiť príjemnú prechádzku miestnej prírodou.

Ubytovanie ponúkame aj v hoteloch, ktoré sú oproti penziónom v Sozopole na vyššej úrovni ako cenovo, tak kvalitne.

Ponuku neustále aktualizujeme a rozširujeme. Ak si nevyberiete z našej aktuálnej ponuky, stačí nás kontaktovať a ponúkneme Vám ďalšie pobytové miesta ktoré sa pripravujú.

Pláže v Sozopole

Sozopol sa nachádza v južnej časti Bulharska, cca 50 km južne od letiska v Burgase. Pláže sú dostatočne široké s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ideálne pre rodiny s deťmi alebo starších spoluobčanov.

Na plážach je možnosť prenajať si slnečníky s lehátkami a pre aktívnejší klientov sú v ponuke vodné športy, napr.  vodné bicykle, vodné skútre, jazda na vodnom banáne a pod. Pri pláži najdete aj reštauráciu s možnosťou posedenia, zmrzliny, bary a obchody s potravinami.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si penzióny v Sozopole

Penzión Pepi*** Sozopol

Úplne zrekonštruovaný rodinný penzión sa nachádza uprostred starostlivo udržiavanej záhrady s príjemným posedením, len 200 m od piesočnatej pláže v... KlimatizáciaPlážTelevíziaObchodLetecká doprava Penzión Pepi***

Viac Cenník