Hotel Plamena Palace

Poloha na mape: N 42,27466     E 27,74982

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Primorsko > Hotely Primorsko > Plamena Palace****+

Hotel Plamena Palace****+

WiFi Klimatizácia Pláž 200 metrovTelevízia Obchod 200 mStravovanie Bazén Letecká doprava

Vyhľadávaný hotel rodinného typu sa nachádza v severnej časti Primorska, blízko pláže, príjemnou prechádzkou sa dostanete na pláž za cca 5 min s jemným, zlatisto sfarbeným pieskom. Hotel Plamena Palace****+ patrí k najobľúbenejším hotelomdovolenka v Bulharsku strávene v ňom určite vo Vás zanechá nezabudnuteľný zážitok.

Najväčšou devízou Hotela Plamena Palace****+ je hotelový bazén ktorý celkom iste spríjemní Vaše ubytovanie v Primorsku.

Vďaka uvedeným prednostiam aj výbornému prístupu na pláž  a k moru odporúčame ubytovanie v tomto hotely klientom všetkých vekových kategórií.

 

 

Mám otázku

Ubytovanie

Ubytovanie v hoteli Plamena Palace je zabezpečené v klimatizovaných a moderne zariadených 2-lôžkových izbach s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavenie izieb: kúpeľňa (sprcha/vaňa,WC), sušič na vlasy, minibar, SAT-TV, telefón, WiFi, balkón. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných.

Vybavenie hotela: vstupná hala s recepciou, reštaurácia s vonkajšou terasou, lobby bar s WiFi, barbeque, vonkajší bazén s jacuzzi, bar pri bazéne, detský bazén so šmykľavkou, detský klub, detské ihrisko, detská postieľka, fitnes. Za poplatok: trezor, zmenáreň, SPA centrum, biliard, stolný tenis, minigolf, konferenčná miestnosť.

Ubytovanie v Bulharsku ušité priamo na mieru – obráťte sa s Vašou konkrétnou požiadavkou na nás a my Vám vyhľadáme najvhodnejšiu lokalitu aj typ ubytovania kdekoľvek v Bulharsku. Ponuku všetkých ubytovacích kapacít nájdete v sekcii: ubytovanie v Bulharsku.

Fakultatívne výlety v Bulharsku

Informácie o výletoch a rôznych zaujímavostiach z Bulharska nájdete na stránke výlety Bulharsko. S aktuálnou ponukou výletov Vás zoznámi delegát na informatívne schôdzke.

Odporúčanie

Kvalita ubytovania a služieb Hotela Plamena Palace****+ uspokojí aj náročnú. Skvelá poloha hotela na pokojnom mieste a dostupnosť na pláž, k moru i k obchodom predurčuje tento krásny hotel k vrcholom našej ponuky.

Prečítajte si zaujímavé články na našej stránke MAGAZÍN, ktorú neustále dopĺňame novými informáciami a pravidelne aktualizujeme.

 

Stravovanie

Ubytovanie v hoteli je zabezpečené s raňajkami. Polpenziia (vrátane nápojov k večeri) alebo ALL INCLUSIVE LIGHT za príplatok.

Pláž

Hotel sa nachádza blízko severnej pláže s bielym pieskom, príjemnou prechádzkou sa dostanete na pláž za približne 5 min.

Počasie Primorsko

V sekcii počasie v Bulharsku získate informácie o priemerných teplotách mora i vzduchu v jednotlivých "letných" mesiacoch roka a nájdete tu aj odkaz na aktuálnu predpoveď počasia v bulharských letoviská.

Ďalšie tipy na ubytovanie

Pre správny výber Vašej dovolenky v Primorsku zhliadnite naše ďalšie skvelé tipy v Primorsku: Hotel Grand Prímorsko***** alebo Hotel Penelope***+.

 

Zľavy:

  • FIRST MINUTE
  • deti do 2 r. bezplatne – bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo

Cena zahŕňa:

  • ubytovanie s raňajkami na základnom lôžku/príslušný počet nocí
  • letecká doprava
  • služby delegáta
  • poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:

  • komplexné cestovné poistenie 2,50 € /osoba/deň
  • letiskové poplatky osoba nad 2 r. 160,00 €, dieťa od 0-2 r. platí len manipulačný poplatok 45,00 €
  • pobytová taxa a registračný poplatok 10,00 €/osoba od 2 rokov

Cena dopravy:

Letecká doprava - odlet z Košíc. Termíny odletov z Popradu, Bratislavy na vyžiadanie. Viac informácií o doprave do Bulharska.