Poloha na mape: N 42,24081     E 27,77241

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Kiten > Hotely Kiten > Princess Residence****+

Hotel Princess Residence****+

WiFi Klimatizácia Pláž priamo na plážiTelevízia Obchod 5 min.Stravovanie Bazén Letecká doprava

Obľúbený hotel sa nachádza priamo na severnej pláži, v malebnej zátoke Atliman. Od centra menšieho letoviska Kiten je vzdialený len 8 minút chôdzou.

Skvelá poloha hotela na pokojnom mieste a priamo  na pláž, blízko mora i k obchodom predurčuje tento krásny hotel k prežitiu fantastickej dovolenky.

Mám otázku

ubytovanie

Klimatizovaná vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, vonkajší bazén, detský bazén, barbeque, WiFi, fitnes, detská postieľka, detský klub, parkovisko. Za poplatok: trezor, zmenáreň, lobby bar,

Vybavenie izieb

Klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, chladnička, kúpeľňa (vaňa alebo sprcha/WC), sušič na vlasy, telefón, SAT-TV, balkón. Niektoré izby sú určené najmä pre hendikepované osoby. Za poplatok: trezor, internet.

Fakultatívne výlety v Bulharsku

Informácie o výletoch a rôznych zaujímavostiach z Bulharska nájdete na stránke výlety Bulharsko. S aktuálnou ponukou výletov Vás zoznámi delegát na informatívne schôdzke.

Odporúčanie

Rodinný hotel so skvelými službami, dobrým personálom a polohou priamo na pláži je vhodný pre všetky vekové kategórie. V tesnej blízkosti hotela sa nachádza množstvo diskoték. Bohaté možnosti športového vyžitia priamo na pláži, volejbal, vodné športy, v okolí hotela množstvo plážových barov, reštaurácii a diskoték.

Prečítajte si zaujímavé články na našej stránke MAGAZÍN, ktorú neustále dopĺňame novými informáciami a pravidelne aktualizujeme.

Stravovanie

Ubytovanie v hoteli je zabezpečené s raňajkami alebo s polpenziou.

Pláž

Priamo pred hotelom sa nachádza priestranná, čisto piesočnatá pláž, s veľmi pozvoľným vstupom do mora, ktorý ocenia aj neplavci či mamičky s malými deťmi. Voda v mori je tu po väčšinu sezóny číra a teplá.

Počasie

V sekcii počasie v Bulharsku získate informácie o priemerných teplotách mora i vzduchu v jednotlivých "letných" mesiacoch roka a nájdete tu aj odkaz na aktuálnu predpoveď počasia v bulharských letoviská.

Ďalšie tipy na ubytovanie

Pre správny výber Vašej dovolenky v Kitene si pozrite naše ďalšie skvelé tipy ubytovania v Kitene: Hotel Marina***+ alebo penzióny a vily Kiten.

Zľavy:

  • FIRST MINUTE
  • deti do 2 r. bezplatne – bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo

Cena zahŕňa:

  • ubytovanie s raňajkami na základnom lôžku/príslušný počet nocí
  • letecká doprava
  • služby delegáta
  • poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:

  • komplexné cestovné poistenie 2,50 € /osoba/deň
  • letiskové poplatky osoba nad 2 r. 160,00 €, dieťa od 0-2 r. platí len manipulačný poplatok 45,00 €
  • pobytová taxa a registračný poplatok 10,00 €/osoba od 2 rokov

Cena dopravy:

Letecká doprava - odlet z Košíc. Termíny odletov z Popradu, Bratislavy na vyžiadanie. Viac informácií o doprave do Bulharska.