Rezidencia Blíženci

Poloha na mape: N 42,27127     E 27,75492

First minute 10%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Primorsko > Rezidencie Primorsko > Rezidencia Blíženci***

Rezidencia Blíženci***

WiFi Klimatizácia Pláž 80 mTelevízia Stravovanie Bazén Vlastná doprava

Jeden z najobľúbenejších rodinných hotelov v Primorsku sa nachádza v jeho rezidenčnej časti priamo pri severnej pláži (cca 80 metrov) a len 300 metrov od centra letoviska. Hotel je umiestnený v prvom rade od mora, z väčšiny izieb je tak krásny výhľad na more.

Cesta k moru vedie cez pieskovú pláž pričom míňate stánky s občerstvením a plážové bary. Túto cestu bez problémov môžu absolvovať rodiny s malými deťmi aj seniori.

Pozícia hoteli je výhodná pre všetky vekové skupiny. Hotel Blíženci tak jednoznačne patrí k tomu najlepšiemu, čo Vám môžeme v Primorsku ponúknuť.

Mám otázku

UbytoVANIE

ubytovanie Primorsko - Rezidencia BlíženciRezidencia Blíženci*** ponúka ubytovanie:

 • dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky,
 • rodinné izby - dvojlôžková spálňa a obývacia časť s rozkladacím gaučom pre 1 dosp. os. alebo 2 deti.
 • luxusné strešné mezonetové apartmány s dvojlôžkovou spálňou a priestrannou obývacou kuchyňou s kvalitným rozkladacím gaučom,
 • jednolôžkové izby bez príplatku (nutná včasná rezervácia) - sú umiestnené na prízemí a majú k dispozícii priechodnou terasu.

Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, TV, balkónom alebo terasou, WIFI a klimatizáciou zdarma. Luxusný strešný apartmán má balkón a veľkú strešné terasu s panoramatickým výhľadom na celú pláž a zátoku Perla.

Ubytovanie v Bulharsku na mieru - ak si nevyberiete z tejto ponuky ubytovania, potom sa na nás môžete obrátiť s Vašim konkrétnymi požiadavkami a my Vám obratom vyhľadáme najvhodnejšiu lokalitu i typ ubytovania kdekoľvek v Bulharsku. Celkový prehľad našich vlastných kapacít nájdete na stránke: ubytovanie v Bulharsku.

Zábava a šport

Na plážach v Primorsku sa nachádza veľké množstvo reštaurácií a barov ponúkajúcich občerstvenie za priaznivé ceny, rovnako ako pestrá ponuka vodných športov, požičovní slnečníkov a ležadiel, sprchy a prezliekárne. Primorsko je rušnejšie letovisko, vyhľadávané predovšetkým pre bohatý výber nočnej zábavy a široké nákupné možnosti za viac ako prijateľné ceny. Pozícia hotela Blíženci v pokojnej zóne je vhodné aj pre rodiny s deťmi. Prehľad výletov v celom Bulharsku nájdete TU.

Ďalšie informácie o Bulharsku

Radi by ste sa dozvedeli pred Vašou dovolenkou v Bulharsku niečo zaujímavé o tejto krajine, gastronómii, výletoch a ďalších podrobnostiach? Potom si nenechajte ujsť našu sekciu MAGAZÍN, ktorú neustále doplňujeme novými informáciami a pravidelne aktualizujeme.

Stravovanie

Na výber máte k dispozícii rôzne možnosti stravovania: bez stravy, s raňajkami, s polpenziou alebo s plnou penziou (viď. cenník). Strava je podávaná vo vedľajšom hoteli Penelope ***, ktorý je vzdialený 10 metrov.

Raňajky formou bohatých švédskych stolov.
Polpenzia
- raňajky a večere (servírované o 3 chodoch - šalát, hlavné jedlo výber z 4-5 druhov, dezert a pohár vody, ďalšie nápoje za poplatok).
Plná penzia - polpenzia + obedy (hlavné jedlo, chlieb a pohár vody).

Pláž

Piesočné pláže s pozvoľným vstupom do mora začínajú priamo pred rezidenciou Blíženci, vo vzdialenosti asi 80 metrov.

Bazén s lehátkami a slnečníkmi môžete využívať v blízkom hoteli (50 metrov). Pre klientov, ktorí si objednali polpenziu alebo plnú penziu je používanie bazéna zdarma, pre ostatných klientov za poplatok 1,00 €/deň/osoba.

Ďalšie tipy na ubytovanie

Pre správny výber Vašej dovolenky v Primorsku zhliadnite naše ďalšie skvelé tipy v Primorsku: Hotel Plamena Palace****+ alebo Hotel Penelope***.

Zľavy:

 • FIRST MINUTE

Cena zahŕňa:

 • ubytovanie
 • stravu (podľa výberu)
 • služby delegáta
 • poistenie CK
 • pobytovú taxu

Cena nezahŕňa:

 • komplexné cestovné poistenie
 • dopravu

Cena dopravy:

Vlastná doprava.

Na požiadanie môžeme zaistiť autobusovú alebo leteckú dopravu z ČR.