Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Primorsko > Rezidencie Primorsko

Rezidencie v Primorsku

Jednou z volieb ubytovania v Primorsku sú veľmi obľúbené rezidencie. Už niekoľko sezón pre Vás v Primorsku ponúkame Rezidenciiu Blíženci, ktorá dominuje rebríčku popularity medzi ubytovacími kapacitami v tomto letovisku. Výborný pomer kvality a ceny, to je to, čo láka pozornosť nejedného cestovateľa a záujemcu o dovolenku v Bulharsku.

Rezidencie primorsko

Primorsko je rajom slovenských turistov, stretnete ich tu naozaj takmer na každom kroku. Podnikaví obyvatelia Primorska mnohé nápisy a jedálne lístky uverejňujú aj v češtine, čo odbúrava mnohé bariéry a pri výbere jedál Vás tento fakt zaiste poteší. Hoci budete viac ako tisíc kilometrov od svojho domova, v nádhernom prostredí bulharského letoviska Primorsko, na dlhých piesočnatých plážach so zlatistým pieskom, budete sa tu cítiť ako doma. Ubytovaní navyše budete priamo pri piesčitej severnej pláže tohto "slovenského" letoviska.

Rezidencie v Primorsku poskytujú ubytovanie v kvalitne zariadených jednolôžkových, dvojlôžkových a rodinných izbách a tiež luxusných mezonetových apartmánoch. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, TV, balkónom alebo terasou, WIFI a klimatizáciou zadarmo. Mezonetové apartmány navyše disponujú priestrannou kuchyňou s obývacou časťou.

K rezidenciám v Primorsku sa môžete dopraviť vlastnou, autobusovou alebo leteckou dopravou. Najvýhodnejšie vychádza pobyt s autobusovou dopravou, ktorý je dostupný takmer každému. Vybrať si tiež môžete, či si objednáte pobyt bez stravy, s raňajkami, polpenziou či plnou penziou. Tak či tak si dovolenku v Primorsku iste užijete a budete na ňu dlho spomínať!

 

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si Rezidencie v Primorsku

Rezidencia Blíženci*** Primorsko

Jeden z najobľúbenejších rodinných hotelov v Primorsku sa nachádza v jeho rezidenčnej časti priamo pri severnej pláži (cca 80 metrov) a len 300 metro... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaStravovanieBazénVlastná doprava Rezidencia Blíženci***First minute 10%

Viac Cenník

Penzión Panorama** Primorsko

Obľúbený penzión sa nachádza priamo na južnej pláži v centre letoviska. Ideálne pre rodiny s deťmi alebo aj pre klientov, ktorí vyhľadávajú rušnú des... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaStravovanieVlastná doprava Penzión Panorama**First Minute 10%

Viac Cenník