Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Slnečné pobrežie

Slnečné pobrežie - ubytovanie

Ubytovanie Slnečné Pobrežie - Bulharsko 2017

Obľúbenosť Bulharska je z roka na rok vyššia. Dovolenku tu vyhľadávajú všetky vekové kategórie. Slnečné Pobrežie tzv. "Slančev Brag" je najväčšie letovisko v Bulharsku a je tiež prirovnávané k španielskej Ibize. Nachádza sa približne 30 km severne od Burgasu v juhovýchodnej časti krajiny. Je tu veľa hotelových komplexov, ktoré sa rozprestierajú pozdĺž zálivu, ale aj menšie rodinné hotely. Pre ubytovanie na Slnečnom Pobrežie je k dispozícii okolo 500 hotelov a jedná sa o najrušnejšie letovisko v Bulharsku. Každý si teda môže vybrať ubytovanie v Bulharsku podľa svojho gusta. U väčšiny hotelových komplexov sú väčšie alebo menšie bazény. Niektoré sa nachádzajú v centre a iné sú trošku mimo diania.

Nádherná piesočnatá pláž je tu naozaj veľmi dlhá. Na niektorých miestach je dokonca až 200 metrov široká a dĺžku má najmenej 8 km. Pláž bola ocenená aj Modrou vlajkou za čistotu mora. V mori nehrozí žiadne nebezpečenstvo, maximálne sa tu objavujú medúzy, ktoré sú však ďalej od pobrežia. Pozdĺž pláže sú obchodíky, reštaurácie, bary a možnosť zakúpenia suvenírov. Na plážach si môžete zapožičať slnečníky a ležadlá. Pre tých, ktorí majú radi športovejšiu dovolenku a nie len ležanie na pláži, ponúkame širokú ponuku vodných športov. Vyskúšať môžete windsurfing, vodný skúter, Paragliding a ďalšie. Vstup do mora je pozvoľný, takže ideálne aj pre rodiny s deťmi alebo starších spoluobčanov. Deti tu majú veľa vyžitie. 

Večer centrum letoviska ožíva, preto je ubytovanie Slnečné Pobrežie vhodné tiež pre klientov vyhľadávajúcich rušné letoviská s množstvom večernej zábavy. Sú tu diskotéky, nočné bary, lunaparky, vystupujú tu miestni umelci a mnoho ďalšieho. Najznámejšie a najnavštevovanejšie sú nočné bary Varieté Slančev Brjag, Hanska SATRA a Južná nosti. Po meste sa môžete presúvať miestnou autobusovou dopravou, ktorá ide až do Burgasu a ďalších letovísk. Mimo centra je kľud, takže ideálny aj pre klientov, ktorí vyhľadávajú pokojné prostredie a chcú si oddýchnuť.

Každým rokom sa letovisko rozrastá, vznikajú tu nové supermarkety, parkoviska, vznikol tu aquapark Atlantida a vodný park Action, ku ktorému jazdí autobus.

Na výlety v Bulharsku je ideálny veľmi obľúbený Nessebar, ktorý sa nachádza cca 40 km severne od Burgasu. Delí sa na starú a novú časť. Promenáda s obchodíkmi vedie zo Slnečného Pobrežia až do Nesebaru.

Jedlo a víno je tu lacné a dobré. Za ochutnanie stojí napríklad polievka tarator, ďalej šopský šalát a rôzne špeciality na ražni a grile ako sú čevapčiči a i. Z destilátov je obľúbená rakija, ktorá sa servíruje k zeleninovým šalátom.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Hotely Slnečné pobrežie

  V stredisku Slnečné Pobrežie sa nachádza najmenej 500 hotelov a každým rokom sa tu stavajú ďalšie hotely a nové domy. Letovisko sa pomaly rozrastá. Už teraz sa však jedná o najrušnejšie letovisko v celom Bulharsku. Je nazývané... Viac

Najobľúbenejšie ubytovanie na slnečnom pobreží

DIT Blue Pearl***** Slnečné pobrežie

Luxusný a elegantný hotel bol otvorený v roku 2012 a hneď sa stal jedným z najobľúbenejších hotelov v našej ponuke ubytovania na Slnečnom pobreží a t... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénLetecká doprava DIT Blue Pearl*****

Viac Cenník

Hotel Astoria**** Slnečné pobrežie

All-inclusive Astoria Hotel sa nachádza priamo na promenáde Slnečného pobrežia, ponúka priamy prístup na pláž a má vonkajší bazén s bezplatnými lehát... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénLetecká doprava Hotel Astoria****

Viac Cenník

Hotel Viand****+ Slnečné pobrežie

Moderný hotel, ležiaci priamo na piesočnatej pláži, sa nachádza neďaleko centra letoviska Zlaté piesky (cca 100 metrov), kde nájdete množstvo barov,... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénLetecká doprava Hotel Viand****+

Viac Cenník

Fotogaléria