Späť

AdriaSun - Dovolenka v Bulharsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Černomorec

Černomorec ubytovanie

Ubytovanie Černomorc - bulharsko

Černomorec je malebné prímorské letovisko s pekným starobylým centrom, ktoré sa nachádza približne 24 km južne od letiska v Burgase a 8 km od prekrásneho historického mesta Sozopol zapísaného na zoznam svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Černomorec sa pýši dvoma nádhernými piesočnatými plážami s pozvoľným vstupom do mora, ideálnym pre rodiny s deťmi. Menšia pláž sa nachádza priamo v letovisku Černomorec, druhá - dlhšia pláž sa tiahne od Černomorca až k Sozopolu a je vzdialená približne 1 km od ubytovacích kapacít.

Ubytovanie Černomorec

Pre letnú sezónu sme pre Vás pripravili novinku - ubytovanie v Černomorci. Černomorec bol zatiaľ menej známym letoviskom ale každým rokom tu pribúda návštevníkov, predovšetkým z Českej republiky. Pripravili sme pre Vás dva typy ubytovania. Rodinný hotel Kosko s bazénom nájdete v centre Černomorcia, ale pritom blízko pláže. Vybavenie tohto hotela je na veľmi dobrej úrovni. Ďalšou možnosťou ubytovania v Černomorci je luxusný hotel Adena, ktorý uspokojí aj náročných klientov. Ak sa rozhodnete vybrať si pre letnú dovolenku ubytovanie v Černomorci, určite budete spokojní.

V Černomorci panuje pokojná oddychová atmosféra a krásna okolitá príroda. Blízkosť pohoria Strážna Planina zaručuje zdravú kombináciu horského vzduchu so vzduchom od Čierneho mora. Tento vzduch celkom iste prečistí Vaše pľúca. Priemerná teplota vzduchu v letných mesiacoch dosahuje priemerne 28 °C, more okolo 24 °C.

Ubytování Černomorec

V Černomorci na Vás čaká rada kaviarní, príjemných reštaurácií a krčmičiek ale aj diskotéky a rôzne obchody. Športovo založení hostia môžu vyžiť požičovne skútrov a vodných bicyklov, deti určite potešia kolotoče či vodné atrakcie a šmýkačky.

Černomorec je a do budúcnosti aj vo väčšej miere bude obľúbenou destináciou slovenských klientov. Ubytovanie v Černomorci tak môžeme odporučiť ako klientom, vyhľadávajúcich lacnejšie ubytovanie tak aj veľmi náročným klientom. Kliknite na odkaz dovolenka Černomorec, kde sa dozviete viac informácií o tejto destinácii.

Výlety do okolia Černomorca

Zaujímavý je určite rybársky prístav v Černomorci, nevynechajte určite návštevu lunaparku s rôznymi atrakciami. Milovníci potápania si tu určite prídu na svoje. Ak Vás zaujíma história, potom nezabudnite navštíviť Sozopol.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Hotely Černomorec

sú našou novinkou. Nadštandardné ubytovanie uspokojí aj náročnejšiu klientelu a to za veľmi prijateľné ceny. Hotely v Černomorci sú kvalitne vybavené a ničím nezaostávajú za dobrými hotelmi v západnej Európe. Ich plusom je však ... Viac

Najobľúbenejšie ubytovanie v Černomorci

Hotel Kosko*** Černomorec

Moderný, príjemný hotel nachádzajúci sa v srdci letoviska, približne 250 metrov od pláže. V hoteli je recepcia, reštaurácia, bar, Wi-Fi zdarma, vonka... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaStravovanieBazénVlastná doprava Hotel Kosko***First Minute 10%

Viac Cenník

Hotel Adena*** Černomorec

Moderný hotel otvorený v roku 2011 sa nachádza v pokojnej rezidenčnej časti letoviska Černomorec cca 500 m od centra a 250 m od centrálnej pláže. Vyb... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaStravovanieBazénVlastná doprava Hotel Adena***First Minute 10%

Viac Cenník